Spokey RIBBON II fitness guma zelená medium

KódK920961
VýrobceSpokey
Záruční doba 5 let
POUZE DNES
Top sleva dne
91 Kč
Původní cena 111 Kč
Ušetříte 20 Kč (18%)
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    89 Kč
Množství ks

Popis produktu

Fitness guma medium Spokey RIBBON II: - je univerzální fitness pomůcka, díky které můžete zpestřit váš každodenní trénink - má obdélníkový tvar (200 x 15 cm) -umožňuje maximalizovat účinky tréninku a umožňuje soustředit se na jednotlivé svalové skupiny - má střední úroveň odporu (12 kg), díky čemuž je skvělým doplňkem domácího tréninku

Aby byl trénink účinný, měl by být především pestrý. Proto by se měla střídat silová cvičení s aerobními tréninky. Také je třeba mít na paměti, že je potřeba volit cviky, které se zaměřují na různé svalové skupiny. Ideálním pomocníkem je fitness guma Spokey RIBBON II medium, která se skvělé hodí jako doplněk každého tréninku. Nepostradatelná během tréninku Fitness guma RIBBON II funguje podobným způsobem jako gumový expandér – umožní vám provádět strečink nebo pohyby do boku. Díky obdélníkovému tvaru gumy (200 x 15 cm a tloušťce 0,45 mm) můžete obohatit váš trénink o nové cviky a zapojit do práce potřebné svalové skupiny. Tréninkovou gumu RIBBON II můžete využít během strečinku, posilování, aerobního či kondičního cvičení, během jógy nebo pilates. Maximální efekty cvičení Tréninková guma Spokey RIBBON II medium se střední úrovní odporu (12 kg) je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Je to skvělá volba pro ty, kteří si chtějí zpestřit svá cvičení a připravit svaly na těžší zátěž. Guma Spokey RIBBON II je i v jiných barvách a jiných úrovních odporu - tyrkysová (light): nízká úroveň odporu (7 kg) - modrá (heavy): silná úroveň odporu (17 kg) Spokey RIBBON II to jsou gumy vyrobené z velmi odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Díky nim můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít – v posilovně, doma nebo venku. Parametry: materiál: latex délka: 200 cm šířka: 15 cm tloušťka: 0,45 mm stupeň napětí: medium (12 kg)

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (4666 recenzí)
11.08.2022 | Petra
Super obchod. Vše na jednom místě. Našla jsem všechno, ...
08.08.2022 | Hana
Vše v pořádku ...
07.08.2022 | Jaroslav
Nutno zjednodušit orientaci na netu při nakupování...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.jonathansport.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 3.500,- Kč bez dopravy.